Sme profesionáli v prekladoch, jazykových kurzoch a tlmočení

U nás máte kvalitu poistenú bezpečnosťou! Naša spoločnosť má uzatvorené poistenie profesijnej zodpovednosti. Profesionalita a klient sú u nás na prvom mieste.

O spoločnosti WordTraders

Spoločnosť WordTraders je na trhu od roku 2012, pričom od začiatku sa venuje profesionálnym jazykovým a prekladateľským službám pre firmy, inštitúcie a veľké korporácie. Zakladatelia firmy aj samotní prekladatelia a tlmočníci sa už viac ako 20 rokov profesionálne venujú tomuto oboru.

Profesionali profesionálne

Našim  klientom poskytujeme profesionálne prekladateľské a tlmočnícke služby vysokej kvality, s množstvom extra výhod v prípade pravidelnej spolupráce. Samozrejmosťou je garancia kvality, poistenie zodpovednosti a zachovanie mlčanlivosti. S nami budete spokojní rovnako ako naši doterajší a aktuálni klienti.

Prečo my

  • kvalita, spoľahlivosť a odbornosť pri prekladoch, tlmočení i jazykových kurzoch
  • preklady zabezpečené profesionálnymi prekladateľmi s dlhoročnými skúsenosťami
  • jazykové korektúry profesionálnymi lingvistami
  • zabezpečená odbornosť každého prekladu
  • povinnosť mlčanlivosti všetkých osôb, ktoré sa podieľajú na príprave prekladov
  • prekladateľský program TRADOS, záruka presnej a jednotnej terminológie; vytváranie prekladových databáz pre každého klienta (aktualizované priebežne) – termíny dodania sa preto časom pri spolupráci výrazne skracujú
  • preklady vyhotovíme v bežných i expresných termínoch bez príplatku

Poistenie profesijnej zodpovednosti

Naša spoločnosť má uzatvorené poistenie profesijnej zodpovednosti, ktoré pokrýva riziko v prípade, že v dôsledku profesijného omylu vznikne klientovi finančná škoda. Sme radi, že takýto prípad zatiaľ nenastal, čo svedčí o našom profesionálnom prístupe k práci. Údaje obsiahnuté v dodaných materiáloch sú u nás v bezpečí a podliehajú obchodnému a služobnému tajomstvu.

Kontaktujte nás

Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa prekladov, tlmočenia či iných našich služieb, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom tohto formulára. Odpovedáme radi a veľmi rýchlo.